Telo

LPG ošetrenie tela = ENDERMOLOGIE® BODY

LPG ošetrenie tela = ENDERMOLOGIE® BODY je neinvazívne, nebolestivé, veľmi príjemné ošetrenie spojivového tkaniva pomocou LPG prístroja. Je to špeciálne vyvinutá technológia z Endermológie, ktorá ponúka vedecky dokázané riešenie pre lokalizované miesta, kde je tuk, celulitída, ochabnutá pokožka aj kontúry. Poskytuje  okamžitú revitalizáciu, spevnenie a úbytok podkožného tuku.

Le Beuty Poprad

POPRAD - Prístroj LPG Cellu M6 Integral

Dokonalé spojenie dvoch patentovaných technológií LPG® - motorizovaný valček s motorizovanou klapkou a synchronizovaný sekvenčný podtlak - umožňuje úplne nový spôsob automatickej aktivácie kožného tkaniva.  Mechanická bunková stimulácia sa vykonáva špeciálnymi hlavicami na povrchu pokožky pomocou exkluzívnej LPG patentovanej techniky ROLL a LIFT. Pracovná hlavica prístroja s dvoma úplne nezávisle poháňanými valčekmi vytvára takzvanú "vákuovú vlnu", ktorá sa posúva pomocou samohybnej hlavice dopredu, dozadu, do strany alebo diagonálne. Výsledky sú odbornými štúdiami preukázané už od 6. ošetrenia. 

PREŠOV - Prístroj Cellu M6® Alliance

predstavuje unikátnu starostlivosť o telo a presne sa prispôsobí každému klientovi „na mieru“. Ošetrujúca hlavica Alliance s jedným motorizovaným valčekom a motorizovanou klapkou v kombinácii s riadeným sekvenčným podtlakom presne riadi mobilizáciu kožných tkanív. Vďaka dokonalej synergii pôsobenia valčeka a klapky pracuje prístroj Cellu M6® Alliance na jednej časti tela súčasne trojnásobne: eliminuje tuk, vyhladzuje pomarančovú kožu a spevňuje pokožku.  LPG Alliance je vylepšený o anti-age efekt – obnovuje bunky, čím sa pokožka omladzuje. Obsahuje aj nový senzor Alliance Skin Identity, ktorý umožňuje stimuláciu vždy prispôsobiť špecifickým potrebám typu pokožky. Výsledky sú odbornými štúdiami preukázané už od 3. ošetrenia.

Le Beuty Poprad

Táto stimulácia pôsobí hlboko pod kožou, kde cielene stimuluje bunky a obnovuje ich prirodzenú aktivitu. Endermologie® Body aktivuje lipolýzu (štiepenie a uvoľňovanie tukov) v jadre adipocytu (tukové bunky). Adipocyty začínajú odbúravať tuk a fibroplasty opäť produkujú kolagén a elastín. V závislosti na zvolenom programe je procedúra doplnená stálou alebo impulznou ašpiráciou.

Vysoká klinická efektivita tejto metódy spočíva v redukcii edému lymfodrenážnou technikou, stimuláciou a normalizáciou cievneho zásobenia a následným vyplavením toxínov, zlepšením bunkového metabolizmu a aktiváciou lipolýzy. Vlákna sú stimulované, tvorba kolagénu a elastínu je obnovená a pokožka tak pôsobí mladistvejšie a zdravšie. Ošetrenie takisto vyhladzuje povrch pokožky, je jemnejšia a zmizne pomarančová koža. Zmenšujú sa tukové bunky, formuje sa povolená pokožka na podbrušku, zadočku, na rukách zozadu a vnútorná strana stehien.

EPG endermológia má komplexné účinky na postavu vďaka spojeniu efektívnej starostlivosti pre zoštíhlenie a omladenie.

 

PROGRAMY LPG OŠETRENIA TELA = ENDERMOLOGIE® BODY

Profesionálny kozmetický masážny prístroj využívajúci mechanickú stimuláciu na báze metódy Endermologie® Body ponúka nasledovné programy pre telové ošetrenia:

Estetické

Fitness

Relaxačné

 Individuálne

VÝSLEDNÝ EFEKT LPG OŠETRENIA TELA = ENDERMOLOGIE® BODY

zlepšenie mikrocirkulácie
stimuluje žilový a lymfatický systém tak, že vyplavuje toxíny
zosilnenie okysličenia tkaniva – zlepšenie tonusu kože a tkanív
aktivácia fibroplastov – zosilnenie,  rast,  prirodzené obnovenie tvorby kolagénu, elastínu a kyseliny hyalurónovej v derme
aktivácia metabolizmu
urýchlenie procesu štiepenia tukov,
zlepšenie elasticity a štruktúry pokožky
zoštíhlenie, vytvarovanie postavy, pružnosť pokožky
pokožka sa spevňuje a vyhladzuje sa efekt pomarančovej kože
formuje povolenú pokožku na brušku, zadočku, na rukách, stehnách
imunomodelační efekt
analgetický efekt
relaxačný efekt

KOĽKO OŠETRENÍ JE POTREBNÝCH?

Vhodné je absolvovať ošetrenia 1-2 krát za rok ako intenzívnu kúru. V rámci 1 kúry odporúčame štandardne 10 ošetrení, v niektorých prípadoch aj viac, a to v krátkych intervaloch 3 – 2 krát za týždeň. Niekedy sa účinky prejavia už po prvej procedúre, najmä ak je sprevádzaná cvičením a správnou diétou. Závisí to od stavu pokožky a jej reakcie na ošetrenie LPG a rôznych ďalších faktorov, ako napríklad genetika, východiskový stav, životospráva, stravovacie návyky, hormonálna činnosť, športové aktivity a pod. Potom na udržanie výsledku odporúčame cca 2-krát za mesiac udržiavaciu kúru.

POPRAD - Prístroj LPG Cellu M6 Integral
Výraznejšie zmeny sú pozorovateľné po 6 až 8 procedúrach, u niekoho až po 15 ošetreniach.

PREŠOV - Prístroj Cellu M6® Alliance 
LPG Alliance vidíte zmenu zvyšajne už po prvých 3 ošetreniach.

AKO DLHO JE ÚČINOK LPG OŠETRENIA TELA = ENDERMOLOGIE® BODY VIDITEĽNÝ?

Pri absolvovaní udržiavacích procedúr a správnej životospráve účinky trvajú až 4 roky.

ŠTÚDIE A VÝSLEDKY

Štúdia pre LPG v Centre Klinického Testovania v Toulouse z roku 2009
Výsledky:
✓Účinok lipolýzy na pokožke postihnutej celulitídou vykazoval až 50% zlepšenie a má aj vazodilatačný efekt.
✓ Preukázaný vplyv na fibroblast: zvýšenie produkcie kolagénu až o 240% a až o 160% lepšia elasticita tváre.

PREŠOV - Prístroj Cellu M6® Alliance 
Výsledky ošetrenia tela viditeľné už po tretej procedúre: 
✓  + 70% odstránenie lokálneho rezistentného tuku; 
✓  - 5,2 cm obvod pásu; 
✓  + 67% vyhladenie pomarančovej pokožky; 
✓ + 71% zpevnenie pokožky;

Používaním stránok prevádzkovateľa UNIZDRAV Group, s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.