Telo

Le Beuty Poprad

Endermologie® Body pre Vašu dokonalú postavu

Endermologie® Body je neinvazívne, nebolestivé, veľmi príjemné ošetrenie spojivového tkaniva pomocou LPG prístroja CELLU M6. Endermologie® Body je špeciálne vyvinutá technológia z Endermológie, ktorá ponúka vedecky dokázané riešenie pre lokalizované miesta, kde je tuk, celulitída, ochabnutá pokožka aj kontúry. Poskytuje  okamžitú revitalizáciu, spevnenie a úbytok podkožného tuku.

PRINCÍP OŠETRENIA
Dokonalé spojenie dvoch patentovaných technológií LPG® - motorizovaný valček s motorizovanou klapkou a synchronizovaný sekvenčný podtlak - umožňuje úplne nový spôsob automatickej aktivácie kožného tkaniva.

Mechanická bunková stimulácia sa vykonáva špeciálnymi hlavicami na povrchu pokožky pomocou exkluzívnej LPG patentovanej techniky ROLL a LIFT. Pracovná hlavica prístroja s dvoma úplne nezávisle poháňanými valčekmi vytvára takzvanú "vákuovú vlnu", ktorá sa posúva pomocou samohybnej hlavice dopredu, dozadu, do strany alebo diagonálne.

Táto stimulácia pôsobí hlboko pod kožou, kde cielene stimuluje bunky a obnovuje ich prirodzenú aktivitu. Endermologie® Body aktivuje lipolýzu (štiepenie a uvoľňovanie tukov) v jadre adipocytu (tukové bunky). Adipocyty začínajú odbúravať tuk a fibroplasty opäť produkujú kolagén a elastín. V závislosti na zvolenom programe je procedúra doplnená stálou alebo impulznou ašpiráciou.

Vysoká klinická efektivita tejto metódy spočíva v redukcii edému lymfodrenážnou technikou, stimuláciou a normalizáciou cievneho zásobenia a následným vyplavením toxínov, zlepšením bunkového metabolizmu a aktiváciou lipolýzy. Vlákna sú stimulované, tvorba kolagénu a elastínu je obnovená a pokožka tak pôsobí mladistvejšie a zdravšie. Ošetrenie takisto vyhladzuje povrch pokožky, je jemnejšia a zmizne pomarančová koža. Zmenšujú sa tukové bunky, formuje sa povolená pokožka na podbrušku, zadočku, na rukách zozadu a vnútorná strana stehien.

EPG endermológia má komplexné účinky na postavu vďaka spojeniu efektívnej starostlivosti pre zoštíhlenie a omladenie.

 

PROGRAMY ENDERMOLOGIE TELO

Profesionálny kozmetický masážny prístroj využívajúci mechanickú stimuláciu na báze metódy Endermologie® Body ponúka nasledovné programy pre telové ošetrenia:

Estetické

Fitness

Relaxačné

Individuálne

VÝSLEDNÝ EFEKT OŠETRENIA LPG ENDERMOLÓGIE

zlepšenie mikrocirkulácie
stimuluje žilový a lymfatický systém tak, že vyplavuje toxíny
zosilnenie okysličenia tkaniva – zlepšenie tonusu kože a tkanív
aktivácia fibroplastov – zosilnenie,  rast,  prirodzené obnovenie tvorby kolagénu, elastínu a kyseliny hyalurónovej v derme
aktivácia metabolizmu
urýchlenie procesu štiepenia tukov,
zlepšenie elasticity a štruktúry pokožky
zoštíhlenie, vytvarovanie postavy, pružnosť pokožky
pokožka sa spevňuje a vyhladzuje sa efekt pomarančovej kože
formuje povolenú pokožku na brušku, zadočku, na rukách, stehnách
imunomodelační efekt
analgetický efekt
relaxačný efekt

KOĽKO OŠETRENÍ JE POTREBNÝCH?

Vhodné je absolvovať ošetrenia 1-2-krát za rok ako intenzívnu kúru, približne 10, ideálne  15 – 20 ošetrení v krátkych intervaloch 3 – 2-krát za týždeň. Niekedy sa účinky prejavia už po prvej procedúre, najmä ak je sprevádzaná cvičením a správnou diétou. Výraznejšie zmeny sú pozorovateľné po 6 až 8 procedúrach, u niekoho až po 15 ošetreniach. Závisí to od stavu pokožky a jej reakcie na ošetrenie LPG a rôznych ďalších faktorov, ako napríklad genetika, východiskový stav, životospráva, stravovacie návyky, hormonálna činnosť, športové aktivity a pod. Potom na udržanie výsledku 2-krát za mesiac – udržiavaciu kúru.

AKO DLHO JE ÚČINOK ENDERMOLÓGIE – TELO VIDITEĽNÝ?

Pri absolvovaní udržiavacích procedúr a správnej životospráve účinky trvajú až 4 roky.

ŠTÚDIE

Štúdia pre LPG v Centre Klinického Testovania v Toulouse z roku 2009
Výsledky:
✓Účinok lipolýzy na pokožke postihnutej celulitídou vykazoval až 50% zlepšenie a má aj vazodilatačný efekt.
✓ Preukázaný vplyv na fibroblast: zvýšenie produkcie kolagénu až o 240% a až o 160% lepšia elasticita tváre.

Štúdia Dermscan Endermologie® 2016
Výsledky :
✓spevnenie pokožky 71% žien Po 3 ošetreniach
✓eliminácia tuku -5,2 cm po 12 ošetreniach
✓vyhladenie celulitídy 67% žien Po 3 ošetreniach

Používaním stránok prevádzkovateľa UNIZDRAV Group, s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.