O nás

Le Beuty Poprad

Fit beauty Prešov & Poprad

Spoločná značka Fit Beauty spája naše dva salóny v Poprade a v Prešove a pozýva Vás do sveta  krásy, relaxu a pokoja, kde v príjemnom prostredí zabudnete na každodenné starosti a zregenerujete svoje telo i myseľ.

Náš salón v Poprade je Vám k dispozícii už od roku 2019, kedy sme ako prví v tomto meste ponúkali služby LPG endermmológie, v tom čase ešte pomocou prístroja LPG Cellu M6 Integral.  V roku 2021 sme rozšírili ponuku služieb o Body wraps. Keďze nám záleží na kvalite služieb a maximalizácii výsledkov, po troch rokoch, v roku 2022 nám do salóna pribudol najnovší model prístroja LPG, Cellu M6 Alliance, s ktorým dosiahnete želané výsledky ešte rýchlejšie. 

Na základe spokojnosti klientov, ktorí sa nám neustále vracajú a výborných skúseností s LPG ošetrením sme sa začiatkom roku 2022 rozhodi otvoriť identický salón aj v 3. najväčšom meste na Slovensku, v Prešove. Už pol roka po otvorení salóna so službami LPG Alliance si u nás našiel miesto obľúbený epilačný prístroj SDL-C DIODE LASER a keďže naša epilácia je trvalá a takmer bezbolestná, je obľúbenou a vyhľadávanou službou v širokom okolí.
Starostlivosť o telo dopĺňa od marca 2023 náš najnovší prírastok SMS-A /HIGH INTENSITY MAGNETIC SHAPING SYSTEM/, vysokoko efektívna metóda posilňovania svalov a redukcie tukov.  V rámci starostlivosti o tvár ponúkame od marca 2023 okrem LPG endermoliftu aj Predĺženie a doplnenie mihalníc.

Sme tím profesionálov, ktorí milujú svoju prácu. Našou prioritou sú spokojní klienti a maximálna kvalita poskytovaných služieb. Vyzdvihneme a zvýrazníme Vašu krásu a ako bonus získate vitalitu.  Predstavuje najlepšiu alternatívu pre klientov, ktorí sa obávajú invazívnych kozmetických operácií.

Pravidelne sa zúčastňujeme školení a postupne rozširujeme portfólio našich služieb.

Krása

Darujte svojmu telu 100% kvalitu
100% prirodzeným spôsobom.

Zdravie

Žime život zodpovedne voči svojmu
telu a jeho potrebám.

Sebadôvera

Zbavte sa celulitídy a 
prebytočného tuku raz a navždy!

Relax

Dajme zbohom minulosti a zamerajme sa na svoju budúcnosť!

Používaním stránok prevádzkovateľa UZ Corp s.r.o
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.