LPG Telo

LPG OŠETRENIE TELA =
ENDERMOLOGIE® BODY

LPG ošetrenie tela = ENDERMOLOGIE® BODY je neinvazívne, nebolestivé, veľmi príjemné ošetrenie spojivového tkaniva pomocou LPG prístroja. Je to špeciálne vyvinutá technológia z Endermológie, ktorá ponúka vedecky dokázané riešenie pre lokalizované miesta, kde je tuk, celulitída, ochabnutá pokožka aj kontúry. Poskytuje  okamžitú revitalizáciu, spevnenie a úbytok podkožného tuku.

Le Beuty Poprad

Prístroj Cellu M6® Alliance

predstavuje unikátnu starostlivosť o telo a presne sa prispôsobí každému klientovi „na mieru“.

EPG endermológia má komplexné účinky na postavu vďaka spojeniu efektívnej starostlivosti pre zoštíhlenie a omladenie. Výsledky sú odbornými štúdiami preukázané už od 3. ošetrenia.

 

PRINCÍP OŠETRENIA ENDERMOLOGIE® BODY

Ošetrujúca hlavica Alliance s jedným motorizovaným valčekom a motorizovanou klapkou v kombinácii s riadeným sekvenčným podtlakom presne riadi mobilizáciu kožných tkanív. Vďaka dokonalej synergii pôsobenia valčeka a klapky pracuje prístroj Cellu M6® Alliance na jednej časti tela súčasne trojnásobne: eliminuje tuk, vyhladzuje pomarančovú kožu a spevňuje pokožku. LPG Alliance je vylepšený o anti-age efekt – obnovuje bunky, čím sa pokožka omladzuje. Obsahuje aj nový senzor Alliance Skin Identity, ktorý umožňuje stimuláciu vždy prispôsobiť špecifickým potrebám typu pokožky. 

Táto stimulácia pôsobí hlboko pod kožou, kde cielene stimuluje bunky a obnovuje ich prirodzenú aktivitu. Endermologie® Body aktivuje lipolýzu (štiepenie a uvoľňovanie tukov) v jadre adipocytu (tukové bunky). Adipocyty začínajú odbúravať tuk a fibroplasty opäť produkujú kolagén a elastín. V závislosti na zvolenom programe je procedúra doplnená stálou alebo impulznou ašpiráciou.

Vysoká klinická efektivita tejto metódy spočíva v redukcii edému lymfodrenážnou technikou, stimuláciou a normalizáciou cievneho zásobenia a následným vyplavením toxínov, zlepšením bunkového metabolizmu a aktiváciou lipolýzy. Vlákna sú stimulované, tvorba kolagénu a elastínu je obnovená a pokožka tak pôsobí mladistvejšie a zdravšie. Ošetrenie takisto vyhladzuje povrch pokožky, je jemnejšia a zmizne pomarančová koža. Zmenšujú sa tukové bunky, formuje sa povolená pokožka na podbrušku, zadočku, na rukách zozadu a vnútorná strana stehien.

INDIVIDUÁLNY PRÍSTUP

Ponúkame individuálny prístup, aby výsledky boli čo najlepšie a Vaša spokojnosť maximálna.

Na základe odborného vyšetrenia vám navrhneme postup spolupráce. Ošetrenie LPG ošetrenie tela = ENDERMOLOGIE® BODY účinkuje komplexne, je veľmi príjemné a možno ho nastaviť na mieru a prispôsobiť:

 • podľa typu pleti
 • problémových partií
 • požadovanej doby ošetrenia

 AKO POSTUPUJEME?

Vstupná konzultácia

Najskôr Vás oboznámime, ako to u nás funguje. V prvom kroku sa porozprávame, zistíme, čo Vás trápi a navrhneme postup spolupráce. Odmeriame obvod problematických partií, zhodnotíme východiskový stav pred ošetrením, dáme Vám vypísať krátky dotazník o Vašom zdravotnom stave pre vylúčenie možných kontraindikácií, stanovíme postup ošetrenia a určíme, na ktoré časti tela sa zameriame a kým spôsobom.

Príprava na ošetrenie


Pred ošetrením je potrebné obliecť si špeciálny overal, ktorý zabezpečuje rovnomerné šírenie "pulznej vlny" po celej ošetrovanej ploche. Vďaka overalu môže hlavica voľne kĺzať po tele a zaručuje bezprostredný kontakt s pokožkou a vlasovým porastom. Znižuje trenie hlavice prístroja na tele, slúži na ochranu znamienok na tele, ale predovšetkým na zvýšenie účinku, kedy sa hlavica prístroja na povrch tela dôkladne prisaje a tým je masáž účinnejšia. Zároveň sú týmto dodržované hygienické smernice pri práci s väčším počtom klientov.

Samotné ošetrenie

Ošetrenie je nebolestivé, relaxačné a klient má po ňom pocit vitality. Samotné ošetrenie u nás trvá 25 - 40 minút.

 

PROGRAMY ENDERMOLOGIE® BODY

Profesionálny kozmetický masážny prístroj využívajúci mechanickú stimuláciu na báze metódy Endermologie® Body ponúka nasledovné programy pre telové ošetrenia:

Estetické

Fitness

Relaxačné

 

 

VÝSLEDNÝ EFEKT ENDERMOLOGIE® BODY

 • zlepšenie mikrocirkulácie
 • stimuluje žilový a lymfatický systém tak, že vyplavuje toxíny
 • zosilnenie okysličenia tkaniva – zlepšenie tonusu kože a tkanív
 • aktivácia fibroplastov – zosilnenie,  rast,  prirodzené obnovenie tvorby kolagénu, elastínu a kyseliny hyalurónovej v derme
 • aktivácia metabolizmu
 • urýchlenie procesu štiepenia tukov,
 • zlepšenie elasticity a štruktúry pokožky
 • zoštíhlenie, vytvarovanie postavy, pružnosť pokožky
 • pokožka sa spevňuje a vyhladzuje sa efekt pomarančovej kože
 • formuje povolenú pokožku na brušku, zadočku, na rukách, stehnách
 • imunomodelační efekt
 • analgetický efekt
 • relaxačný efekt

KOĽKO OŠETRENÍ JE POTREBNÝCH?

Pri LPG Alliance vidíte zmenu zvyšajne už po prvých 3 ošetreniach. Vhodné je absolvovať ošetrenia 1-2 krát za rok ako intenzívnu kúru. V rámci 1 kúry odporúčame štandardne 10 ošetrení, v niektorých prípadoch aj viac, a to v krátkych intervaloch 3 – 2 krát za týždeň. Niekedy sa účinky prejavia už po prvej procedúre, najmä ak je sprevádzaná cvičením a správnou diétou. Závisí to od stavu pokožky a jej reakcie na ošetrenie LPG a rôznych ďalších faktorov, ako napríklad genetika, východiskový stav, životospráva, stravovacie návyky, hormonálna činnosť, športové aktivity a pod. Potom na udržanie výsledku odporúčame cca 2-krát za mesiac udržiavaciu kúru.

AKO DLHO JE ÚČINOK ENDERMOLOGIE® BODY VIDITEĽNÝ?

Pri absolvovaní udržiavacích procedúr a správnej životospráve účinky trvajú až 4 roky.

ŠTÚDIE A VÝSLEDKY ENDERMOLOGIE® BODY

Štúdia pre LPG v Centre Klinického Testovania v Toulouse z roku 2009

VÝSLEDKY:

 • Účinok lipolýzy na pokožke postihnutej celulitídou vykazoval až 50% zlepšenie a má aj vazodilatačný efekt.
 • Preukázaný vplyv na fibroblast: zvýšenie produkcie kolagénu až o 240% a až o 160% lepšia elasticita tváre.

PRÍSTROJ Cellu M6® Alliance  = Výsledky ošetrenia tela viditeľné už po tretej procedúre:

 • + 70% odstránenie lokálneho rezistentného tuku; 
 • - 5,2 cm obvod pásu
 • + 67% vyhladenie pomarančovej pokožky; 
 • + 71% zpevnenie pokožky;
Používaním stránok prevádzkovateľa UNIZDRAV Group, s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.