HIFEM

Le Beuty Poprad

HIFEM /HIGH INTENSITY MAGNETIC SHAPING SYSTEM, sms-A/

/Prešov, POPRAD/

Prvá a jediná neinvazívna metóda posilňovania svalov a redukcie tukov prostredníctvom nervovosvalovej stimulácie a rádiotermoliftingu – synchronizovaná HIFEM energia a rádiofrekvencia. Túto kombináciu technológií v súčasnosti neponúka žiadne iné ošetrenie.

 • Prístroj je neinvazívny, netraumatický, bezpečný a bezbolestný, bez žiarenia, bez vedľajších účinkov, bez anestézie, v ľahu.
 • Bez ionizácie, radiácie, tepelnej energie a vplyvu na senzorické nervy
 • Dá sa umiestniť samostatne alebo súčasne na brucho, zadok, nadlaktie (biceps, triceps), stehná a iné partie.ň
 • Víťaz na medzinárodnej certifikácii FDA a CE a jeho bezpečnosť a účinnosť boli široko uznávané.
 • Najpredávanejšie ošetrenie v USA
 

AKÝ JE PRINCÍP HIFEM OŠETRENIA ?

Prístroj využíva neinvazívnu HIFEM /elektromagnetickú/ technológiu a rádiofrekvenčné teplo. Magnetická energia sa uvoľňuje do hĺbky 8 cm svalového tkaniva, selektívne stimuluje motorické neuróny, aby sa autológny sval nepretržite rozťahoval a sťahoval, aby sa dosiahol vysokofrekvenčný extrémny tréning (takéto kontrakcie nie je možné dosiahnuť cvičením alebo kondičným tréningom). Vyvolané kontrakcie (až 30 000 kontrakcií za 30 minút) sú sprevádzané rýchlou metabolickou reakciou tukových buniek, počas ktorej dochádza k ich zániku.

RF frekvencia 40,68 MHz uvoľňuje teplo na zahriatie tukovej vrstvy o 43 až 45 stupňov, urýchli rozklad tukových buniek a súčasne zahrieva svaly, aby sa zvýšila kontrakčná sila a dvojitá stimulácia svalovej hyperplázie. Zároveň zlepšuje v tele cirkuláciu krvi a zrýchľuje metabolizmus.

Výsledným efektom je tak kombinácia posilnenia svalov, nárastu svalovej hmoty a redukcie tukovej vrstvy, tvoria sa nové kolagénové reťazce a svalové vlákna.

 

AKO PREBIEHA HIFEM OŠETRENIE?

Prístroj využíva neinvazívnu HIFEM /elektromagnetickú/ technológiu a rádiofrekvenčné teplo.

Samotné ošetrenie trvá 30 min. Pocit počas ošetrenia je rovnaký ako pocit vašich svalov pri intenzívnom cvičení.

Jednotlivé kroky ošetrenia:

Rozcvička - prehĺbenie cvičenia - aktivácia svalov - posilnenie a budovanie svalov - spaľovanie tukov – relax

PRE KOHO JE URČENÉ HIFEM?

 • Pre každého, kto hľadá riešenie na spevnenie
  kože, vyformovanie a lifting svalov v oblasti zadku, brucha, stehien, lýtok a ramien
 • Pre ženy po pôrode, ktoré sa snažia dostať svoje
  telo späť do formy
 • Pre ľudí s diastázou brušných svalov
 • Vhodnými kandidátmi na ošetrenie sú ľudia
  s lokalizovanými oblasťami tuku, s hrúbkou
  kožnej riasy do 7,5 cm nameranou kaliperom
  a BMI do 35, na ktoré už nezaberá diéta ani cvičenie

 

KONTRAINDIKÁCIE HIFEM OŠETRENIA

 • Výrazná nadváha
 • Menštruácia, tehotenstvo a laktácia
 • Ochorenie srdca, hypertenzioa, štítna žľaza, malígny nádor, zlyhanie obličiek,
 • Epilepsia 
 • kovové alebo elektronické implantáty (kovový antikoncepčný krúžok, kardiostimulátor, srdcový defibrilátor, nervový stimulátor, lieková pumpa a stent) – po konzultácii s lekárom
 • tromboflebitída, cerebrovaskulárne ochorenia (mŕtvica), poranenia mozgu - po konzultácii s lekárom

POČET OŠETRENÍ A VÝSLEDKY

Odporúčame 6-8 cyklov, z toho  jeden cyklus znamená ošetrenie 4-krát po sebe v intervale každé 2-3 dni. Prvé hmatateľné výsledky pocítite už po prvom ošetrení, výraznejší pozitívny efekt zaznamenáte dva až štyri týždne po poslednom ošetrení, pričom v priebehu nasledujúcich týždňov sa efekt ešte zlepšuje.

Podľa výsledkov viacerých štúdií je možné ošetrením dosiahnuť priemerne až 25 % zvýšenie objemu svalovej hmoty a 30 % redukciu tuku 3 mesiace po prvom ošetrení.

Účinok môže byť zachovaný jeden rok po 6 cykloch. Niektorí ľudia však môžu potrebovať ďalšiu liečbu, aby dosiahli najlepšie výsledky. Ak máte kúru každé 2-3 mesiace, môžete si udržať lepšiu kondíciu.

INŠTRUKCIE PRED A PO OŠETRENÍ

 • Ideálne hodinu pred ošetrením nejedzte.
 • Po ošetrení sa po 1 hodine pokúste znova najesť (pite viac vody a zjedzte jedlo s vysokým obsahom bielkovín).

ČASTÉ OTÁZKY

 • Je hĺbka prieniku energie bezpečná? Ovplyvní to vnútorné orgány?
  Odpoveď: Technológia HIFEM existuje už desaťročia a jej bezpečnosť bola preukázaná desiatkami štúdií. Jediným tkanivom, ktoré reaguje na energiu, sú motorické neuróny, takže nemá žiadny vplyv na ostatné tkanivá vrátane orgánov.
 • Má magnetická energia tohto prístroja vyžarovanie? Je to bezpečné?
  Odpoveď: Pohyb ľudského svalu je poháňaný energiou magnetických vibrácií, nie elektromagnetickým žiarením. Prístroj vyžaruje menej žiarenia ako naše bežné mobilné telefóny. Podľa výskumu radiačný je rozsah žiarenia v rámci národných bezpečnostných predpisov, t.j. v miere ako pri  elektrických spotrebičoch. Technológia je certifikovaná americkou FDA a používaná aj v nemocniciach.
 • Nie je hrubá tuková vrstva vhodná pre SMS-A?
  Odpoveď: Technológia HIFEM dokáže preniknúť 8 cm pod svalovú vrstvu. Ak je však tuková vrstva príliš hrubá, energia nemusí byť schopná dôkladne preniknúť do svalového tkaniva, takže je ťažké dosiahnuť kontrakciu svalu a dosiahnuť terapeutický účinok.
 • Dá sa SMS-A kombinovať s inými ošetreniami starostlivosti o telo?
  Odpoveď: Môže sa kombinovať s inou neinvazívnou starostlivosťou na odstránenie tuku. Okrem toho sa dá kombinovať s nejakou popôrodnou opravnou starostlivosťou na zlepšenie zdravotných a fyzických problémov žien po pôrode.

VÝSLEDKY VÝSKUMOV

Bolo potvrdené zlepšenie diastázy - oddelenie priamych brušných svalov. Ošetrenie je vhodné najmä pre mamičky, ktoré majú  uvoľnené brucho v dôsledku oddelenia priameho brušného svalu po pôrode. Po liečbe sa oddelenie priameho brušného svalu zredukuje v priemere o 19%, zatiaľ čo priemerná strata tuku je 30% a rast svalov o 25%.

Mikroskopická analýza tukového tkaniva potvrdila, že počet apoptotických buniek sa po liečbe výrazne zvýšil 8 hodín po liečbe sa index apoptózy zvýšil o 92 %.

Apoptotická hladina adipocytov sa po 30 minútach liečby zvýšila z 19 % na 36 %.

Používaním stránok prevádzkovateľa UZ Corp s.r.o
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.