Časté otázky

FAQ

Čo je LPG ošetrenie?

LPG ošetřenie je koncept na seba nadväzujúcich neinvazívnych ošetrení, ktoré sú neagresívne a prirodzené k pokožke. Ide o rad ošetrení tela a tváre. Telo sa formuje, celulitída sa redukuje a pokožka vyhladzuje. Kontúry tváre sú výraznejšie, pevnejšie a vrásky vyhladené. Klient relaxuje a cíti sa plný energie.

Skutočne funguje?

Áno, potvrdzujú to mnohé klinické štúdie v Európe a USA. Podrobný prehľad nájdete na www.corise-lpg.com. LPG patentovaná neinvazívna mechanická biostimulácia kožného tkaniva vedie k prirodzeným a dlhotrvajúcim výsledkom, ktoré boli preukázané v 132 vedeckých štúdiách a 76 odborných publikáciách, z ktorých 30 je zaradených do databázy PubMed.

Kedy je vhodné ošetrenie?

Ošetrenia LPG technológiou sú vhodné kedykoľvek v priebehu roka. LPG ošetrenie tela = ENDERMOLOGIE® BODY je obzvlášť vhodné pred letom do plaviek alebo pred významnou udalosťou v živote ako napríklad svadba, ples a podobne. LPG ošetrenie tváre a dekoltu = ENDERMOLOGIE® FACE odporúčame najmä po lete na regeneráciu pleti po opaľovaní, ale tiež pred významnými udalosťami, kedy je pre Vás dôležité vyzerať mladistvo a sviežo, bez známok stresu. Ošetrenia LPG sú vhodné tiež po náročných obdobiach či športových výkonoch na regeneráciu.

Prečo odporúčame udržiavacie procedúry?

Po intenzívnej kúre sa dosiahnu želané výsledky. Tieto výsledky časom oslabnú a na ich udržanie sú vhodné práve udržiavacie procedúry. Následne opäť intenzívna kúra podstatne zlepší výsledky prvej kúry a udržiavacia kúra ich následne zafixuje a umožní stále zlepšovanie výsledkov ošetrení a ich udržanie.

Prečo sa ošetrenie tela začína aktivovaním lymfatického systému?

Lymfatická masáž sa robí vždy na začiatku cyklu ošetrení ako prvé ošetrenie. Úlohou je naštartovať lymfatický systém a rozprúdiť ho. Týmto ošetrením sa darí odstrániť opuchy a z tela sa rýchlejšie odvádzajú toxíny. Klienti sa cítia „ľahšie a uvoľnene“, akoby mali viac energie.

Je výsledok trvalý?

Ak sa nezlepší celkový životný štýl, vlákna sa opäť po čase dostanú do pôvodného stavu. Pravidelné cvičenie, vyvážená strava a 1-2 ošetrenia mesačné pomôžu udržať dosiahnuté želané výsledky.

Je ošetrenie bolestivé?

Ošetrenie je neinvazívne, relaxačné, nezahŕňa lekárske procedúry, ani chemické látky

Aké sú vedľajšie účinky?

Jediný neželaný účinok môže byť krvná podliatina u ľudí, ktorí majú veľmi jemnú pokožku. Bezprostredne po lymfodrenáži tela sa môže z dôvodu stimulácie lymfatického a cievneho systému a následného vyplavovania toxínov objaviť bolesť hlavy. Po detoxikačnom programe na tvári sa môže z dôvodu vyplavovania toxínov na povrdch objaviť akné.

Čo robiť po ošetrení?

Je potrebné zvýšiť príjem tekutín.

Môžem absolvovať ošetrenie ak mám kŕčové žily?

Ak sú kŕčové žily nebolestivé a v počiatočnom štádiu, ošetrenie absolvovať môžete, ale upozornite personál. Ak sú však bolestivé a vypuklé, ošetrenie nie je pre Vás vhodné. Tiež nie je vhodné aj v krátkom čase po operácií kŕčových žíl. Ošetrenie iných častí tela je možné.

Používaním stránok prevádzkovateľa UNIZDRAV Group, s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.