Čo je LPG

Le Beuty Poprad

ÚVOD A HISTÓRIA LPG

LPG Endermologie - svetový líder v oblasti bezpečnej a zodpovednej krásy.

Francúzska patentovaná biostimulačná technológia LPG® je od roku 1986 najefektívnejšou a najbezpečnejšou metódou formovania postavy a redukcie celulitídy. Techniku vynašiel automobilový pretekár Louis Paul Guitay, ktorý mal úraz chrbtice. Podstupoval masáže a vadilo mu, že masér vynakladal na masáž v priebehu dňa vždy inú silu. Na základe osobných skúseností skonštruoval prístroj, ktorý odbremenil ruky fyzioterapeutov a nazval ho svojimi iniciálkami LPG.

LPG Endermológie® je procedúra schválená austrálskou vládnou agentúrou TGA /Therapeutic goods Administration/ za použitia Cellu M6 Keymodule. Bola schválená aj Federálnym úradom Spojených štátov pre potraviny a lieky /FDA/, ktorá schvaľuje nové lieky a liečebné metódy. LPG Systems bola prvou organizáciou svojho druhu, ktorá tento prestížny certifikát získala. LPG Cellu M6 je zároveň prvým a jediným zariadením na svete, ktoré je FDA certifikované pre terapeutické ošetrenia, tzv. lymfodrenáže (lymfatické masáže). Táto veľmi účinná metóda je vhodná na mnohé problémy s pokožkou, na tvarovanie postavy a lifting bez operácie a injekcií.

Viac ako 30 rokov LPG® inovuje s patentovanými technológiami schopnými optimalizovať zdravie tkanív. Vďaka Endermologii® viac nemusíte voliť medzi viditeľnými výsledkami a rešpektovaním nášho tela. Každý deň po celom svete využíva túto techniku ​​na chudnutie a omladenie viac ako 200 000 osôb v 90 krajinách sveta.

Ošetrenie LPG Lipomassage a LPG Endermolift je vhodné absolvovať ako súčasť zdravého životného štýlu, racionálneho stravovania a pohybovej aktivity pre maximalizáciu výsledného efektu.

Používaním stránok prevádzkovateľa UNIZDRAV Group, s.r.o.
súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
Viac informácií.